Additional information
| Weight | 2.72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 31 × 7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HP |
| Серия | EliteBook 865 |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 PRO 6850U 2.70 GHz, 20 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | Up to 64GB, 2 SoDIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 16.0 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Audio by Bang &, Olufsen, dual stereo speakers, dual array world-facing microphones |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | WiFi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 4 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Stereo headphone/microphone combo jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Smart card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | WebCam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 25.1 x 1.9 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.74 |

























