Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 3 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HUAWEI |
| Серия | MediaPad M5 |
| Софтуер | Android |
| Размер на дисплея, инч | 10.8 |
| Резолюция | 2560×1600 |
| Тип матрица | IPS capacitive touchscreen |
| Процесор | Octa Core 2.10 GHz |
| Брой ядра на процесора | Octa Core |
| Памет, GB | 4 |
| Дисково пространство, GB | 64 |
| Слот за карти | Micro SD |
| Максимална памет, GB | 256 |
| Камера, предна | 8.0MP |
| Камера, задна | 13.0MP, autofocus |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Пренос на данни | 4G |
| HDMI | – |
| USB | USB |
| Bluetooth | Bluetooth |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| TV тунер | – |
| Батерия | 7500 mAh battery |
| Цвят | Grey |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 171.8 x 258.7 x 7.3 |
| Тегло, kg | 0.498 kg |









