Additional information
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 23 × 8 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | на склад |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | Canon PIXMA IP 7250, PIXMA MG 5450, PIXMA MG 6350 |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | 495 (black), 304 (cyan), 298 (magenta), 330 (yellow) |
| Обем, ml | 4x 7ml |













