Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 20 × 21 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | BENQ |
| Предназначен за | Монитори |
| Размер на екрана, inch | 32"-35" |
| Наклон | – |
| Въртене | – |
| Ротация | – |
| Max VESA размер, mm | 100×100 |
| Регулируема дължина | – |
| Цвят | Black |


















