Additional information
| Weight | 1.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 48 × 19.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS MF460 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 3 000 pages |
| Weight | 1.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 48 × 19.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS MF460 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 3 000 pages |