Additional information
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 145 × 20 × 88 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HISENSE |
| Размер на екрана, inch | 55 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Smart |
| Динамичен контраст | 1200:1 |
| Честота, Hz | 120 |
| Тунер | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио | 4x 10W + 2x 10W, Dolby Atmos, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, Audio (L/R) in, 2 RF In, Composite In (AV), CI+ Slot, Headphone Out |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 82 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 123.3 x 30.0 x 78.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 200 mm |






























