Additional information
| Weight | 0.185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 10 × 3.45 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | VERBATIM |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Капацитет, GB | 1024 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 450 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 430 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | USB |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 125.0 x 17.5 x 80.0 mm |
| Тегло, g | 104 g |





















