Additional information
| Weight | 0.315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 14.5 × 14.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | Canon imagePROGRAF GP-2000, GP-4000 |
| Цвят | Green |
| Обем, ml | 160ml |
| Weight | 0.315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 14.5 × 14.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | Canon imagePROGRAF GP-2000, GP-4000 |
| Цвят | Green |
| Обем, ml | 160ml |