Additional information
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 15 × 5.5 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | на склад |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | Canon PIXMA MG2150, MG3150, MG2250, MG3150, MG3250, MG3350, MG3650, MG4150, MG4250, MX375, MX395, MX435, MX455, MX475, MX515, MX525, MX535 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | 400 pages / 135 photos |
| Обем, ml | 15 ml |













