Additional information
| Weight | 2.94 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63.5 × 10.6 × 10.6 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 24" (610 mm) |
| Тегло, g/m2 | 90 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 1 roll |
185.94лв. / 95.07€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.94 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63.5 × 10.6 × 10.6 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 24" (610 mm) |
| Тегло, g/m2 | 90 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 1 roll |