Additional information
| Weight | 0.196 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 14.7 × 5.3 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Резолюция, dpi | 2400 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | Programmable buttons via Lenovo Go Central software, 3 programmable buttons, Dynamic Wheel |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 72 x 129 x 44 mm |
| Цвят | Grey |
| Тегло, g | 96 g |


























