Additional information
| Weight | 0.211 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.21 × 10 × 5.5 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Монитори |
| Резолюция | FULL HD |
| Поддържане на формати | Video Coding MJPEG YUY2 |
| Вграден микрофон | Dual microphones with noise cancellation |
| Вградени говорители | – |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Слот за карти | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 123 x 42 x 152 mm |
| Тегло, g | 136.8g |
| Цвят | Black |



























