Additional information
| Weight | 0.122 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.1 × 9.2 × 2.8 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Лаптопи |
| USB-C | 1 x USB-C Charging Port, by pass to charge Notebook |
| RJ-45 | – |
| Видео интерфейс | 1 |
| Докинг интерфейс | 2 x USB3.0, 1 x USB2.0, 1 x TF Card Reader ,1 x SD Card Reader |
| Захранване | 15W (Max load for USB port) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 247 x 49.6 x 13 mm |
| Тегло, g | 92 g |






















