Additional information
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53.8 × 12.9 × 4.2 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Комплектация | Keyboard & Mouse |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | USB wireless receiver |
| Бутони | Mouse Buttons Qty 8, 10 million clicks, 4-way scrolling (Up, Down, left, right) |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Mouse: 111 x 62 x 36 mm, Keyboard: 437 x 128 x 15 mm |
| Цвят | Black |





















