Additional information
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.4 × 11 × 5.3 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | 3-pin |
| Тип конектор 2 | USB-C, M |
| Мощност, W | 95В |
| Цвят | Black |





















