Additional information
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.7 × 37.9 × 58.3 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | HP |
| Натоварване, стр./месец | 50000 |
| Скорост черно | 33 |
| Скорост цветно | 33 |
| Резолюция черно | 600×600 |
| Резолюция цветно | 600×600 |
| Медия, тип | Paper (bond, brochure, colored, glossy, letterhead, photo, plain, preprinted, prepunched, recycled, rough), postcards, labels, envelopes |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | 60 to 163 g/m2 (up to 176 g/m2 postcards, up to 200 g/m2 HP Color laser glossy photo papers) |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 50-sheet multipurpose tray, 250-sheet input tray, Optional input: Optional 550-sheet tray |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 150-sheet output bin |
| Двустранен печат | Automatic (standard) |
| Памет, MB | 1024 |
| Интерфейс | 1 Hi-Speed USB 2.0 (device), 1 Hi-Speed USB 2.0 (host) |
| Мрежа | 1 Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-TX network |
| Безжична мрежа | 1 Wi-Fi 802.11b/g/n; 1 Wi-Fi 802.3az; 1 Wi-Fi Direct; Walk-up USB; Auto-crossover Ethernet |
| Консумативи | HP 220A Black Original LaserJet Toner Cartridge (~ 2000 pages), HP 220X Black Original LaserJet Toner Cartridge (~7500 pages), HP 220A C/M/Y Original LaserJet Toner Cartridge (~1800 pages), HP 220X C/M/Y Original LaserJet Toner Cartridge (~5500 pages) |
| Съвместими операционни системи | Android, Chrome OS, Citrix, Compatible network OS: Windows Server, iOS, Linux, macOS 10.15 Catalina, macOS 11 Big Sur, macOS 12 Monterey, Mobile OS, Novell, SAP, Unix, Windows 10, Windows 11, Windows Client OS |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Maximum : 421 x 636 x 420mm, Minimum 421 x 427 x 288 mm |
| Дисплей | LCD |
| Цвят | White-Blue |

























