Additional information
| Weight | 2.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.35 × 46.26 × 5.75 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | VERBATIM |
| Размер на екрана, inch | 15.6 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Glare |
| Сензорен дисплей | 10-point multi-touch |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.05975 x 0.17925 mm |
| Време за реакция, ms | 25 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 800 |
| Динамичен контраст | 800 |
| Ъгъл на видимост H/ V | / 178°, 178° |
| Честота H/ V | 60Hz |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 1W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI 1.4 |
| DVI | – |
| Display порт | – |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | 2 USB-C (Full-featured USB-C) |
| USB хъб | 1 USB-A 2.0 |
| Наклон | 0° ~ 85° |
| Хоризонтално завъртане | – |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | – |
| Рамка | Aluminium alloy |
| Стандарти | Low Blue Light |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 35.7 x (0.6)1.2 x 22.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | – |




























