Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.3 × 6.2 × 7.3 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | VERBATIM |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Съвместимост | connect devices with the most found plug types (UK, USA/Japan, Australia/China, Italy, Switzerland, Brazil and many more), World to Europe Adapter – |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | Power plug |
| Тип конектор 2 | Power socket |
| Мощност, W | Max. 10A / Max.2500W / 100-250V~, 50-60Hz |
| Цвят | White |

























