Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 9 × 1 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | VERBATIM |
| Капацитет, GB | 128 |
| Интерфейс | USB 3.2 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 46.0 x 17.0 x 8.0 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 4.0 g |




















