Additional information
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.9 × 15.9 × 2.4 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на път |
| Производител | VERBATIM |
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет, GB | 128 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 550 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 430 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100.5 x 69.9 x 7.0 mm |
| Тегло, g | 45 g |


















