Additional information
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge R250 |
| Процесор | Intel Xeon E-2336 2.90 GHz, 6-core, 12MB Cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 4 DDR4 DIMM slots, Max. UDIMM 128 GB, Up to 3200 MT/s |
| Твърд диск, GB | 4000 |
| Дисков контролер | PERC H355 |
| Брой поддържани дискове | 4 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | 2 x 1 GbE LOM |
| Разширителен слот | PCIe Riser 1 x16 and 1 x8 Slots |
| Интерфейс | Front: 1x Dedicated iDRAC Direct micro-USB, 1x USB 2.0, Internal: 1x USB 3.0 (optional), Rear: 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x VGA |
| Порт за отдалечено управление | yes |
| Захранване | Single PSU – 450 W AC/100-240 V Platinum |
| Съвместими операционни системи | Canonical Ubuntu Server LTS, Citrix Hypervisor, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server |
| Форм-фактор | 1U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |

















