Additional information
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 18 × 3 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | VERBATIM |
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет, GB | 240 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 500 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 430 MB/s |
| Интерфейс | USB |
| Цвят | Grey |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 92.0 x 29.0 x 9.0 mm |
| Тегло, g | 29 g |



















