Additional information
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 3.1 × 10.4 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | CANON |
| Калкулатор, тип | Desktop |
| Дисплей, символи | 12 |
| Дисплей, тип | LCD |
| Размер на дисплея, mm | 72.8 x 22.3 mm |
| Размер на символите на дисплея, mm | 15.5 x 4.68 mm |
| Захранване, тип | Dual power (solar and battery – LR44) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 145 x 100 x 33.5 |
| Цвят | Grey |












