Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.8 × 14.6 × 5.5 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | VERBATIM |
| Тип на диска | DVD |
| Капацитет, GB | 8.5 |
| Скорост на запис | 8x |
| Презапис | – |
29.90лв. / 15.29€
Наличност: на склад
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.8 × 14.6 × 5.5 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | VERBATIM |
| Тип на диска | DVD |
| Капацитет, GB | 8.5 |
| Скорост на запис | 8x |
| Презапис | – |