Additional information
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.8 × 14.2 × 14.2 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | VERBATIM |
| Тип на диска | CD |
| Капацитет, GB | 0.7 |
| Скорост на запис | 52x |
| Презапис | – |
37.99лв. / 19.42€
Наличност: на склад
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.8 × 14.2 × 14.2 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | VERBATIM |
| Тип на диска | CD |
| Капацитет, GB | 0.7 |
| Скорост на запис | 52x |
| Презапис | – |