Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.8 × 14.6 × 5.5 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | VERBATIM |
| Тип на диска | DVD |
| Капацитет, GB | 4.7 |
| Скорост на запис | 4x |
| Презапис | yes |
19.90лв. / 10.17€
Наличност: на склад
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.8 × 14.6 × 5.5 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | VERBATIM |
| Тип на диска | DVD |
| Капацитет, GB | 4.7 |
| Скорост на запис | 4x |
| Презапис | yes |