Additional information
| Weight | 16.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 104.9 × 24.89 × 51.05 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LG |
| Размер на екрана, inch | 40 |
| Вид на екрана | Curved |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 5120×2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.1815 x 0.1815 mm |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 72 |
| Яркост, cd/m2 | 300 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 5000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 10W, 2ch |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | Daisy Chain |
| VGA | – |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | USB 3.0 |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | Swivel |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | Height |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 94.7 x 28.2 x 61.5 cm |
| Цвят | Titan |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |





























