Additional information
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 46 × 36 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge T150 |
| Процесор | Intel Xeon E-2314 2.80 GHz, 4-core, 8MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 4x DDR4 DIMM slots, supports UDIMM 128 GB max, speeds up to 3200 MT/s, Supports unregistered ECC DDR4 DIMMs only |
| Твърд диск, GB | 2000 |
| Дисков контролер | None |
| Брой поддържани дискове | 4 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Broadcom 5720 Dual Port |
| Разширителен слот | 2x PCIe Gen4 slots and 2x PCIe Gen3 slots |
| Интерфейс | Front: 1x iDRAC Direct (Micro-AB USB) port, 1x USB 3.0, Internal: 1x USB 3.0 (optional), Rear: 5x USB 2.0, 1x iDRAC ethernet port, 1x USB 3.0, 1x Serial port, 1x VGA |
| Порт за отдалечено управление | yes |
| Съвместими операционни системи | 21), Canonical Ubuntu Server LTS, Citrix Hypervisor, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi (support only from Dec’ |
| Форм-фактор | 4U Tower |
| Тип на шасито | Cabled |

















