Additional information
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 6 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | на склад |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | Canon PIXMA TS5350/TS5351/TS5352/TS5353 |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | Up to 180 pages (A4) each |
| Обем, ml | 7.5 ml (BK) + 8.3 ml (CMY) |













