Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет, GB | 960 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA |
| Цвят | N/A |
878.03лв. / 448.93€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет, GB | 960 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA |
| Цвят | N/A |