Additional information
| Weight | 5.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 81.2 × 14.2 × 51 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LG |
| Размер на екрана, inch | 32 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Smart функция | webOS Smart |
| Честота, Hz | 60 |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 10 W |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 2 HDMI, 1 USB, S/PDIF, CI+ slot |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 27 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 73.6 x 46.4 x 18.0 cm |
| Цвят | White |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |





















