Additional information
| Weight | 10.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.1 × 63.4 × 24.1 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | HP |
| Натоварване, стр./месец | 80000 |
| Скорост, стр./мин. | 40 |
| Резолюция | 1200×1200 |
| Медия, тип | Envelopes, Labels, Paper (plain, EcoFFICIENT, light, heavy, bond, colored, letterhead, preprinted, prepunched, recycled, rough) |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | Tray 1: 60 to 200 g/m2, Tray 2, Optional 550-sheet Tray 3: 60 to 120 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 100-sheet multipurpose Tray 1, 250-sheet input Tray 2, Optional input: Optional third 550-sheet tray |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 150-sheet output bin |
| Двустранен печат | Auto duplex |
| Памет, MB | 256 |
| Интерфейс | 1 Hi-Speed USB 2.0, 1 host USB at rear side |
| Мрежа | Gigabit Ethernet 10/100/1000BASE-T network; 802.3az (EEE); Mobile printing capability: Apple AirPrint; Mopria Certified |
| Безжична мрежа | – |
| Консумативи | W1490A HP 149A Black Original LaserJet Toner Cartridge (Average cartridge yields 2 900 standard pages), W1490X HP 149X High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge (Average cartridge yields 9 500 standard pages) |
| Съвместими операционни системи | Android, Chrome OS, Citrix, iOS, Linux, macOS 10.15 Catalina, macOS 11 Big Sur, macOS 12 Monterey, Mobile OS, Network operating systems: Windows Server, Novell, Unix, Windows 10, Windows 11, Windows 7 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Maximum: 381 x 634 x 241 mm, Minimum 381 x 357 x 216 mm |
| Дисплей | LCD |
| Цвят | White-Black |
























