Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 14 × 5.5 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | на склад |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | For Canon Pixma IP 2700 / MP 240, 250, 260, 270, 280, 480, 490 / MX 320, 330, 340, 350, 360, 410, 420 |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | – |
| Обем, ml | Black 9ml, Colour 9ml |













