Additional information
| Weight | 7.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 17 × 46 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LG |
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Време за реакция, ms | 1 |
| Честота на опресняване, Hz | 144 |
| Яркост, cd/m2 | 350 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | / 178°, 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | – |
| USB хъб | – |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | – |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | – |
| Рамка | 3-Side Virtually Borderless Design |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 22.5 x 45.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |




























