Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 7.7 × 23.5 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | Controls on earcap: volume control, microphone mute |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 000 kHz |
| Чувствителност, dB | 90 dB |
| Дължина на кабела, m | 2 m |
| Цвят | Black |




























