Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 25 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | USB |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | Controls on earcap: volume control |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 000 kHz |
| Чувствителност, dB | 100 dB |
| Дължина на кабела, m | 2 m |
| Цвят | Black |

























