Additional information
| Weight | 0.108 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 18 × 10 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 2400 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 81 x 120 x 43 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 106 g |



























