Additional information
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 52.2 × 4.1 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Комплектация | Keyboard & Mouse |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | USB micro receiver (stored inside the mouse) |
| Бутони | 4 |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 436 x 182 x 44 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 752 g |

























