Additional information
| Weight | 10.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 30.3 × 46.4 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HP |
| Достъпни функции | Print, Scan, Copy, Photo |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 15 |
| Принтер резолюция | 4800×1200 |
| Скенер, тип | Flatbed, ADF |
| Скенер резолюция | 1200×1200 |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 24-Bit |
| Нива на сивота | 256 |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Digital sending: Scan to PC, Max. media size: 215.9 x 297 mm (flatbed), 215.9 x 355.6 mm (ADF), Recommended monthly scan volume: 50-100, Scan file format: JPG, BMP, TIFF, PDF, PNG |
| Копир скорост черно, копия/мин | 13 |
| Копир резолюция | 600×600 |
| Брой копия | Up to 50 copies |
| Мащабиране | 25 to 400% |
| Факс, тип | – |
| Факс резолюция | – |
| Скорост на модема | – |
| Памет, страници | – |
| Съкратено набиране | – |
| Групово набиране/ Дестинации | – |
| Режим за корекция на грешки | – |
| Интерфейс | 1x USB 2.0 client |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, dual band wifi 2.4/5Ghz, BLE (setup only); Mobile printing capability: Apple AirPrint; Mopria Print Service; Chrome OS; HP Smart app |
| Медия, тип | HP Glossy Brochure or Professional Paper, HP Matte Brochure/ Presentation or Professional Paper, HP Photo Papers, Other Photo/Matte/Glossy Inkjet Papers, Light/Recycled, Plain paper |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | Recommended: 70 to 90 g/m2, Tray 1: A4: 75 to 90 g/m2, HP envelopes: 75 to 90 g/m2, HP Photo Paper: up to 300 g/m2, Photo Tray: photo paper: up to 300 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Maximum: Up to 125 sheets, Standard: Up to 125 sheets |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Maximum: Up to 60 sheet, Standard: Up to 60 sheets, Envelopes: Up to 10 envelopes, Cards: Up to 10 cards |
| ADF | Standard, 35 sheets |
| Двустранен печат | Automatic |
| Консумативи | |
| Натоварване, стр./месец | 1000 |
| Съвместими операционни системи | Chrome OS (post initial setup), Windows 11, Windows 10 (32-bit and 64 bit), Windows 7 SP1 (32-bit and 64 bit), macOS High Sierra v10.13 (or later) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Maximum: 460 x 511.25 x 233 mm, Minimum: 460 x 511.25 x 233 mm |
| Цвят | White&Gold |



























