Additional information
| Weight | 1.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 51 × 22 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | Canon imageRUNNER 2018, 2022, 2025, 2030, 2318, 2320 |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 60000 |
| Weight | 1.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 51 × 22 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | Canon imageRUNNER 2018, 2022, 2025, 2030, 2318, 2320 |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 60000 |