Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 28 |
| Основни портове, тип | 1GbE SFP |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | 2xCombo, 2x10GbE SFP+ |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | Yes |
| Stackable | Yes |
| Fans | Redundant variable speed fans |
| Захранване | Internal |
| Routing | Advanced |
| Памет (Flash, RAM) | Flash memory: 1GB, Packet buffer memory: 4MB, CPU memory: 2GB DDR3 |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 212 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 158 Mpps |
| MAC адреси | 56K (80K in L2 scaled mode) |
| VLAN (брой, стандарти) | Frame Extensions for VLAN Tagging, Layer 2 VLANs: 4K, VLAN Tagging, Double VLAN Tagging, GVRP, Private VLAN support |
| L2 мрежови стандарти | |
| IPv6 functionality | IPv6 host table size: 16K (both global + Link Local) (32K in L3 scaled hosts mode), IPv6 Addressing Architecture, Path MTU Discovery Features, ICMP for IPv6 |
| Сигурност | AAA authorization, TACACS+ accounting and RADIUS support for comprehensive secure access, 802.1x, MAC Authentication Bypass |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 407 x 434 x 44 |
| Опция за монтаж | Rackmount |













