Additional information
| Weight | 2.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 8 × 32 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Серия | ThinkPad E14 |
| Софтуер | Windows 10 |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 3 |
| Процесор | AMD Ryzen 3 4300U 2.70 GHz, 4 MB cache |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | up to 24GB |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256 |
| Дисплей, inch | 14.0 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2x 2W Harman speakers with Dolby Audio, Dual array microphones |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | WLAN |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | audio combo jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.4 x 22.0 x 1.8 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.59 |
























