Additional information
| Weight | 0.971 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 13 × 13 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CS431dw, CX431adw |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 6 000 pages |
416.72лв. / 213.07€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.971 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 13 × 13 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CS431dw, CX431adw |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 6 000 pages |