Additional information
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 2.2 × 9.8 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | Canon PIXMA TS9150/TS6151/TS8152/TS6150/TS9155/TR7550/TS8151/TS8150/TS9150/TR8550 |
| Цвят | Black |
| Обем, ml | 8.3 ml |














