Additional information
| Weight | 29.5 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 120 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HUAWEI |
| Тип на свързване | Three phase |
| Ефективност | 98.5% max. efficiency |
| Мощност, W | 18000 |
| Вх.напрежение, V | 1080 |
| Изх. мощност, W | 12000 |
| Изх. мощност, VA | 13200 |
| Изх.напрежение, V | Rated output voltage: 220 Vac / 380 Vac, 230 Vac / 400 Vac, 3W + N + PE |
| Честота, Hz | Rated AC grid frequency: 50 Hz / 60 Hz |
| Изх. ток, A | Max. output current: 20 A |
| Индикатори | LED indicators |
| Тип на охлаждане | Natural convection |
| Работна температура | -25 ~ 60 °, C |
| Интерфейс | 4G / 3G / 2G via Smart Dongle-4G (Optional), RS485, WLAN/Ethernet via Smart Dongle-WLAN-FE (Optional) |
| Сигурност | EN/IEC 62109-1, EN/IEC 62109-2 |
| Стандарти | G98, G99, EN 50549, CEI 0-21, CEI 0-16, VDE-AR-N-4105, VDE-AR-N-4110, AS 4777.2, C10/11, ABNT, VFR 2019, RD 1699, RD 661, PO 12.3, TOR D4, IEC61727, IEC62116, DEWA |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 525 x 470 x 262 mm |
| Тегло, kg | 25 kg |





















