Additional information
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 40 × 15 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Серия | ThinkCentre M |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-12400 2.50 GHz, 18 MB cache |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | up to 128GB |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Integrated 100/1000M |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | 2 M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| USB порт | 9 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | 2 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | Microphone (3.5mm), audio combo jack (3.5mm), 1 line-out (3.5mm) |
| Разширителен порт | 1 PCIe 4.0 x16, low-profile, 2 PCIe 3.0 x1, low-profile |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | USB KB, USB Mouse |
| Windows OS | – |
| Кутия | Desktop |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.8 x 34.0 x 9.3 cm |
| Цвят | Black |


















