Additional information
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Серия | ThinkCentre Neo |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-12700 2.10 GHz, 25 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | up to 64GB |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | DVD |
| Мрежа | Integrated 100/1000M |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 7 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1 microphone (3.5mm) |
| Разширителен порт | 1 PCle 16x Gen4 slot, 1 PCle 1x slot |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | VGA |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Desktop |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.8 x 27.4 x 10 cm |
| Цвят | Black |













