Additional information
| Weight | 1.361 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 36 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6180MFP, Phaser 6180 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
313.19лв. / 160.13€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.361 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 36 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6180MFP, Phaser 6180 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |