Additional information
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 36 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | 6180MFP, Phaser 6180, Phaser™ |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 2000 pages |
373.11лв. / 190.77€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 36 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | 6180MFP, Phaser 6180, Phaser™ |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 2000 pages |