Additional information
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 9.5 × 22 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6600/WorkCentre 6605 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 30000 pages |
66.11лв. / 33.80€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 9.5 × 22 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6600/WorkCentre 6605 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 30000 pages |